Jak polscy inwestorzy mogą podnieść efektywność ekonomiczną projektów biogazowych

Polskie firmy inwestujące w technologię biogazową muszą stawić czoła kilku poważnym wyzwaniom. Rentowność wielu biogazowni może znacznie wzrosnąć, jeśli pracujesz z odpowiednim partnerem.

Botres Global jest niezależną, międzynarodową firmą zajmującą się rozwiązaniami związanymi z biotechnologią i ochroną środowiska. Oferujemy unikatowe rozwiązania dla inwestorów. Jeśli chcesz zainwestować w biogaz w Polsce, zapoznaj się z naszymi wyjątkowymi zaletami:

Problem: produkcja biogazu przy wysokim udziale roślin energetycznych, a nie odpadów organicznych!
Nasze rozwiązanie: do 400 000 EUR oszczędności rocznie! (na bazie instalacji 1 MWel). Botres Global pozwala na wykorzystanie w 100% odpadów i pozostałości organicznych.

Problem: niewłaściwa technologia!
Nasze rozwiązanie: nawet bez wsadu z upraw energetycznych (kiszonki) gwarantujemy stabilny proces i wysoką wydajność. Chcesz zmienić substrat? Nie ma problemu, możesz to zrobić bez ryzyka w dowolnym momencie. Nie potrzebujesz dodatków chemicznych. Nie potrzebujesz kiszonki do stabilizacji procesu.

Problem: niska wydajność, niewystarczająca ilość wytwarzanego gazu i energii elektrycznej!
Nasze rozwiązanie: gwarantujemy wydajność gazu w oparciu o rzeczywistą analizę laboratoryjną, a nie teoretyczne założenia. 8000 h rocznie powinno być Twoim minimalnym oczekiwaniem.

Problem: wysokie koszty utrzymania i wysokie koszty operacyjne w związku z dużym zapotrzebowaniem własnym instalacji, dużym zużyciem energii elektrycznej, serwisem, czyszczeniem zbiorników, wysokimi kosztami personelu!
Nasze rozwiązanie: najniższe na rynku koszty w całym cyklu inwestycyjnym; standardy przemysłowe w rozsądnej cenie; fermentator jest praktycznie wolny od konserwacji przez 15 lat.

Problem: użycie trudnych substratów (obornik drobiowy)!
Nasze rozwiązanie: instalacje biogazowe firmy Botres wykorzystują unikatową technologię gwarantującą o 50% wyższą tolerancję na zawartość azotu i siarki niż w przypadku biogazowni rolniczych – nasza instalacja demonstracyjna w Polsce pracująca w 100% na oborniku kurzym będzie wkrótce gotowa! Pierwsza i jedyna na świecie!

Botres Global projektuje, buduje i eksploatuje nowoczesne bio rafinerie na całym świecie, produkujące czystą energię, czystą wodę, wysokiej jakości nawozy i pasze bogate w białko oraz żywność z odpadów organicznych. Wszystko z zerową emisją.

Zainteresowany? Proszę skontaktuj się z nami:

Botres Global Polska
Bartosz Siewiński
Tel. + 48 607 282 823
Email: polska@botres.com